Najlepsze oferty pracy w Wadowicach i powiecie wadowickim. Które zawody są obecnie poszukiwane i ile można zarobić [AKTUALIZACJA]

BK
KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Świnna Poręba (powiat wadowicki) - delegacje do krajów UE

Pracodawca: Król Sławomir F.H.U.

Zakres obowiązków: przewóz materiałów, trasy po krajach UE (głównie Włochy, Hiszpania)

Rodzaj zatrudnienia: praca na umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie brutto: od 11 461,48 PLN

Wymagania: min. 2 lata doświadczenia jako kierowca, prawo jazdy kat. C+ E (wymagany okres posiadania prawa jazdy min. 2 lata), kurs na przewóz rzeczy

Kontakt z pracodawcą: osobisty poprzedzony telefonicznym - 788 548 792.
KIEROWCA C+E Miejsce pracy: Świnna Poręba (powiat wadowicki) - delegacje do krajów UE Pracodawca: Król Sławomir F.H.U. Zakres obowiązków: przewóz materiałów, trasy po krajach UE (głównie Włochy, Hiszpania) Rodzaj zatrudnienia: praca na umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia Wynagrodzenie brutto: od 11 461,48 PLN Wymagania: min. 2 lata doświadczenia jako kierowca, prawo jazdy kat. C+ E (wymagany okres posiadania prawa jazdy min. 2 lata), kurs na przewóz rzeczy Kontakt z pracodawcą: osobisty poprzedzony telefonicznym - 788 548 792. pixabay / zdjęcie ilustracyjne
Straciłeś dotychczasową posadę, szukasz nowej, chcesz zmienić pracę? W Powiatowym Urzędzie Pracy w Wadowicach czekają nowe oferty w różnych zawodach. Sprawdź, w których najłatwiej znaleźć pracę i do tego nieźle płatną. W galerii znajdziecie najlepsze oferty pracy w powiecie wadowickim. [AKTUALIZACJA 03.03.2021] Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Co ostatnio oferuje Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach?

Sprawdziliśmy, co aktualnie ma do zaoferowania Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach. W których zawodach najłatwiej znaleźć pracę, jakie są oczekiwania pracodawców i ile można zarobić.
Szczegóły tych ofert i pozostałych znajdziecie też na internetowej stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach.

FLESZ - Koronawirus. Jak się przed nim uchronić

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!