Kupcy z wadowickich targowisk narzekają, że coraz mniej mają klientów. Wielu z nich zarzeka się, że już więcej nie będzie tu handlować i poszuka sobie innego zajęcia. [AKTUALIZACJA 9.04.2021]
Zobacz zdjęcia i film. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.
Na dawnym "końskim targu" przy ul. Nadbrzeżnej w Wadowicach w czwartek (08.04.2021) klientów było mniej niż sprzedających. Zdaniem kupców to nie wina fatalnej tego dnia pogody i zimna.
Koński targ w Wadowicach
Z roku na rok coraz mniej ludzi tu przychodzi. Może nie mają pieniędzy albo boją się pandemii. Chyba już pora zwinąć interes i poszukać sobie innej pracy
powiedział nam sprzedawca warzyw.
Przed laty, co czwartek, handlowano tu też kurami, krowami i końmi, ale od ponad dekady, jak mówią kupcy, nikt tu już nie widział żywego inwentarza na stoiskach.
Na targu na placu Bohaterów Getta w Wadowicach też nie było tego dnia tłumów
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.