Dziewięćdziesiąt osób uczestniczyło w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, zorganizowanym przez Wydział Obsługi Ruchu Turystycznego Urzędu Miejskiego w Wadowicach.Najmłodszy cyklista, który przejechał dwudziestopięciokilometrową trasę na rowerze samodzielnie, skończył sześć lat. Najstarszy z rajdowiczów dobiegał osiemdziesiątki.

Tym razem rowerzyści pojechali Szlakiem Walorów Przyrodniczych Gminy Wadowice.Trasa miała 25 km i wiodła z Wadowic przez Chocznię, Kaczynę do Ponikwi. Dalej uczestnicy rajdu pojechali w kierunku Jaroszowic, a rajd zakończono w centrum Wadowic. Na mecie rozdano nagrody dla zwycięzców zadań konkursowych. Były też nagrody dla najmłodszego uczestnika, którym był 6-letni Karol Wyroba oraz najstarszego uczestnika, którym był Józef Klink, rocznik 1933.

Relacja w piątkowym (30.08) wydaniu Gazety Krakowskiej w Tygodniku Małopolski Nad Sołą i Skawą.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!